top of page

pá 27. 5.

|

Místo upřesníme po registraci

Ženy a zákony země

27 května 17:00 - 29 května 15:00 | 4800Kč | Svoláváme ženský medicínský kruh pro práci s uchopením spojení ženy a země. My ženy v sobě máme sílu, která dokáže stvořit i ukončit systémy i zažité vzorce chování své i kolektivní. Děje se tak v momentě, kdy žena najde své bytostné spojení se zemí...

Registration is closed
See other events
Ženy a zákony země
Ženy a zákony země

Místo a čas

27. 5. 2022 18:00 – 29. 5. 2022 15:00

Místo upřesníme po registraci

Více o setkání

Svoláváme ženský medicínský kruh pro práci s uchopením spojení ženy a země. My ženy v sobě máme sílu, která dokáže stvořit i ukončit systémy i zažité vzorce chování své i kolektivní. Děje se tak v momentě, kdy žena najde své bytostné spojení se zemí, dostane se do rovnováhy a do místa síly, kde je čistý, prázdný prostor. Teprve pak se může stát to, co má být. Je však třeba tomu uvěřit a naučit se jednoduchým zákonům přírody. Většinou, když se řekne místo síly, myslíme nějaké místo v přírodě nebo tam, kde naši předkové vykonávali své obřady. Každá z nás má ale přímé spojení s jedním velmi důležitým místem síly. Je to naše pánev. Stojí za to objevit, co tohle energetické místo v našem životě znamená a jaký k němu máme vztah.

Tato práce je pro každou ženu obohacující, pro její rodinu a všechna spojení, ve kterých žije.

Není to prožitkový seminář, ale čas, ve kterém společně prožijeme svoji vnitřní individuální cestu. Předpokladem je, aby člověk, který se na ni vydá, dokázal převzít odpovědnost za sebe a uvědomil si, že cokoliv prožívá, je reflexí jeho vlastního nastavení a schopnosti tvořit realitu.

Dává vám to smysl? Máte zájem o více informací a místo v kruhu? Napište Janě Slavici na email: jana.slavice@email.cz. Nebo se registrujte pomocí formuláře níže na stránce.

To, co se bude dít bude tvořeno podle potřeb skupiny a rámcově nabízí:

  • Práce s pozorností a vědomím těla, hluboká vnitřní regenerace
  • Práce na silových místech, kde „země promlouvá“
  • dechová meditace, rozproudění energie, uvolnění těla, vstup do hlubších stavů vědomí;
  • osvojení základů práce medicínského kruhu;
  • vyprávění příběhů, otázky a odpovědi ve slovech i v tichu a všechno, co se z ticha a klidu narodí.

​Hodnotu práce s přípravou a předáváním dovedností navrhujeme takto:

  • 2400,- Kč Janě za potraviny, byliny, el.energie, dřevo na topení, ubytování, vykuřovadla, organizaci, péči o prostor a provázení.
  • 2400,- Kč Monice za přípravu, pomůcky a materiál na program, provázení tématy, která setkání přinese.  Část vašeho příspěvku Monice bude věnována na odkup pozemku pod obřadním Holým vrchem, který je aktuálně v jednání o odkoupení.

Pokud máte chuť a možnost podpořit sbírku, můžete poslat jednorázově anebo trvalým příkazem svou finanční podporu na  účet nadačního fondu Mosty – Puentes  spolu s Vaším jménem.

Těšíme se na vás a na tvoření toho, co dává smysl

Share this event

bottom of page