top of page
Fotky Mlýn Monika88.CR2
Jsou lidé, kteří čekají, až se změna uděje, a diví se, že se tak stále neděje. A pak jsou lidé, kteří prošlapávají cestu a změnu žijí.
Díky za ně.

 

Svolávám setkávání žen, které již praktikují nebo se chystají praktikovat přírodní moudrost v každodenním životě nebo ve svém povolání v souladu s kolem roku a místem, kde se ve svém životě nacházejí. Vycházíme z toho, že určité mimo-řádné schopnosti má mnoho žen a záleží jen na tom, zdali je praxí probouzíme a využíváme pro svůj běžný život. Naším záměrem je dávat podněty, nabídnout vlastní dlouholeté zkušenosti, navozovat témata, organizovat setkání, vytvářet a udržovat prostor pro rozvíjení mnohorozměrného vnímání reality pomocí jednoduchých praktik.

 

Navazujeme na to, co už udělaly generace žen před námi a spolupracujeme s dalšími kruhy, které tuto práci dělají u nás v České republice a ve světě. 

Ženská práce se rodí ve vztahu se Zemí. Rozpouští navyklé koncepty mysli a uvolňuje proud života z toho, co jsme naučené k tomu, co je živé teď.  Je to jako navracení řeky jejímu přirozenému plynutí. Oživuje celý životní prostor a vrací mu barvy. Stejně jako řeka není jenom voda, člověk není jen tělo. Je to živá entita, která působí jako médium pro cítění v krajině i v těle. Každá řeka má svůj příběh, svoji jedinečnou kvalitu, tak jako my. Ochutnávka a povídání jsou inspirací a prostorem pro zážitek kultivace vlastní životní síly čistě ženským způsobem „na vlastní kůži“. Medicínský kruh je prostorem, kde se každá učíme tvořit a uctít svůj talent tím, že pochopíme jeho praktický i přesahový účel.

Hodnota účasti na jednom setkání je 4800 Kč a zahrnuje provázení, jídlo, vnitřní prostor pro setkání s krbem, soukromou louku a zahradu, některé pomůcky a materiály pro práci a organizační náklady. Ubytování si hradíte samostatně dle vybraného typu a sezóny (od 190 do 550 Kč/ osobu a noc). 

bottom of page